603447509
 

Doplňkové služby

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto kromě otevírání dvěří a výroby klíčů nabízíme celou řadu doplňkových služeb.

Příslušenství ke klíčům

Nabízíme kompletní příslušenství ke klíčům - rozlišovače, kroužky, popruhy, karabiny, visačky a širokou paletu přívěšků.

Rytecké a gravírovací práce.

Provádíme rovněž rytecké a gravírovací práce. Můžete si tak u nás nechat vyrobit jmenovku na dveře, které jste u nás zakoupili, ale také třeba originální přívěšek na klíče jako dárek pro své blízké či známku pro svého čtyřnohého miláčka. Provádíme potisk přívěšků i klíčů Vaší vlastní fotografií. Pokud si tak nevyberete z naší široké nabídky přívěšků a dalších doplňků ke klíčům, můžete si nechat vyrobit vlastní.

Trezory a zamykatelné skříňky

Abychom zajistili bezpečí pro Vás i Váš majetek, doplnili jsme náš sortiment o trezory, bezpečnostní schránky, pokladny a schránky na klíče. Nabízíme řadu různých typů trezorů, které uspokojí požadavky každého zákazníka. Ať už sháníte domácí trezor, vysoce odolný trezor, protipožární trezor, nástěnný trezor nebo trezor na zbraně, u nás si vyberete. Pro bezpečnou úschovu klíčů pro Vás máme skříňky na klíče, včetně klíčových depozitů s pokročilými funkcemi usnadňujícími správu klíčového hospodářství. Pro uschování hotovosti a cenin u nás najdete uzamykatelné pokladny různých velikostí.


CES logo Hobes logo Dorma logo Burg Wachter logo Hoppe logo Rostex logo Silca logo Tokoz logo