603447509
 

Výroba klíčů

Vyrobíme Vám jakýkoliv klíč i autoklíč. Nezáleží na tom, jedná-li se o klíče cylindrické, dozické, tvarové, důlkové, autoklíče s čipem a bez čipu. Všechny vyjmenované klíče i další typy klíčů vám rádi vyrobíme ve špičkové kvalitě a většinu navíc na počkání. Potřebujete klasický klíč, autoklíč, nějaký speciální klíč? Doporučujeme navštívit naši prodejnu v Ústí nad Labem.

Cylindrické klíče

Nejpoužívanějším typem klíčů jsou cylindrické klíče, které slouží k odemykání zámků s cylindrickou vložkou. Nejčastěji to bývají klíče zubové, ale lze se setkat i s klíči důlkovými.

V naší nabídce najdete nejen klasické plastové rozlišovače klíčů, ale našim zákazníkům také nabízíme klíče s barevným rozlišením hlavy, celobarevné klíče z pevné odlehčené slitiny, nebo také obrázkové klíče s vysoce odolným potiskem nejrůznějších vzorů a pohádkových či filmových motivů.

Profily některých klíčů jsou právně chráněny patentem. Tyto klíče výrobce dodává s bezpečnostní kartou, kterou je nutné pro výrobu duplikátu předložit.

Autoklíče

Vyrábíme autoklíče špičkové kvality pro naprostou většinu vozů. Zhotovujeme jak autoklíče bez čipu, tak čipové.

Všechny vozy vyrobené od roku 1995 jsou vybaveny elektronickou ochranou proti odcizení v podobě imobilizéru v klíči. Bez čipu v autoklíči není auto možné nastartovat. Zajistíme zhotovení mechanické části klíče i funkční nakódování čipu, obvykle na počkání.


CES logo Hobes logo Dorma logo Burg Wachter logo Hoppe logo Rostex logo Silca logo Tokoz logo